
Doogee S100 Pro 6.58" 12GB RAM 256GB ROM 22000мАч 108MP 4G NFC IP68 IP69K Android12 Gold
- Немає в наявності
- Код: 01019
10 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Смартфон Doogee S100 Pro (12+256 Гб) Black — рівень!
Коли йдеться про автономні захищені смартфони, однозначно велика увага приділяється й параметрам загалом. З виходом моделі Doogee S100 Pro (12+256 Гб) Black світ отримав порівняно доступний ґаджет, який багато в чому є сумішшю двох раніше випущених моделей. Водночас, відмітною рисою стало наявність досить яскравого ліхтарика на задній панелі, який дає змогу освітлювати все навколо на відстані до 5-10 метрів.
Вся суть в автономності.
Спираючись на досвід попередньої моделі, виробник зробив щось подібне, але з іншими фішками, як той же ліхтарик. Водночас акумулятор ємністю 22 000 мА·год дає змогу смартфону працювати на одному заряді приблизно 5 днів! Така гігантська автономність підкріплюється і швидкою зарядкою на 33W — блок постачається в комплекті. Через великий акумулятор смартфон природно має величезні габарити: товщина корпусу 27.3 мм це не для кожного.

Ідеальна камера.
Смартфон Doogee S100 Pro обладнали 108-Мп основним модулем, який без проблем знімає дуже чіткі деталізовані фото. Відео так само можна знімати в непоганій якості, а основною рисою обох режимів є насичене передавання кольору, яке має приємний вигляд на будь-якому екрані. Але, крім цієї камери, є в смартфоні та "нічна камера" на 20 Мп. Завдяки наявності інфрачервоних датчиків підсвітки Ви отримуєте можливість знімати в повній відсутності світла! Це здається чимось дивовижним, але так воно і є — технології не стоять на місці. Doogee S100 Pro тому підтвердження!

Один із найкращих дисплеїв компанії.
Уже не вперше виробник у свої останні флагмани встановлює дисплей із частотою оновлення 120 Гц — це багато, цього досить для відтворення плавної картинки в будь-яких сценаріях використання. Діагональ дисплея становить 6.58 Дм, а роздільна здатність FullHD. Якість зображення досить висока, меж кутів огляду взагалі немає — так і має бути в справжньому флагмані. Чутливість сенсора навіть після занурення у воду на висоті, та й загалом жодних підстав до смартфона щодо якості картинки немає.

Швидше та цікавіше.
На відміну від моделі без приставки "Pro", у захищеному смартфоні Doogee S100 Pro (12+256 Гб) Black реалізували 256 Гб постійної пам'яті стандарту UFS 3.1, яка дивує швидкістю роботи та передавання даних. Оперативної пам'яті максимально підтримуваний обсяг для процесора Helio G99 — 12 Гб. Так, завдяки такому процесору смартфон спритний і працює дійсно без помітного нагрівання навіть в іграх. Природно, сучасне благо суспільства як модуль NFC також є. А ще тут стереозвук — ну прямом усе необхідне для вимогливих користувачів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Диктофон | Так |
| Задня камера: | 108 + 20 + 16 Мп |
| фронтальна камера | 32 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Нічне знімання | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Геомагнітний датчик, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 27.3 мм |
- Ціна: 10 199 ₴

