
Oukitel RT3 8" 4GB RAM 64GB ROM 5150мАч 16MP IP68 IP69K Android12 Gray
- Немає в наявності
- Код: 01027
6 299 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel RT3 (4+64 Гб) Gray — компактний захищений планшет.
Популярність сегмента захищених планшетів різко зросла у 2022 році з зрозумілих причин. Говорячи про Oukitel RT3, варто розуміти, що це фактично унікальний продукт, який має досить скромні габарити, але водночас чудово захищений від води та ударів — саме ці чинники найчастіше псують техніку в польових умовах використання. Захист тут за стандартом IP68, тому жодних сумнівів у надійності немає.
Зручний і функціональний планшет.
Oukitel RT3 отримав дисплей, діагональ якого 8 Дм. Роздільна здатність цієї матриці HD, сама ж вона виготовлена за технологією IPS — іншого й очікувати не варто. Дисплей яскравий, і нехай для мультимедійних цілей Вам можливо буде не хапати плавності — все ж цей ґаджет купується не для таких цілей. Вага планшета 538 г, а товщина корпусу 14 мм — це справді вдалий і ергономічний ґаджет, який помітно відрізняється від попередніх моделей.

Які технології використовуються?
Насамперед варто розуміти — тут є і Wi-Fi, і Bluetooth, але найбільший плюс — це наявність GPS-модуля. У планшет можна встановити або 2 сім-картки, або одну сім-картку та карту пам'яті на вибір. Гарний гучний звук так само забезпечили. Планшет фактично може робити все те, що й будь-який гарний смартфон, тільки ось головна його фішка якраз у багатозадачності під час вибору локації для використання.

Камера та залізо.
Процесор Helio P22 вже нікого не дивує, це так. Але його дійсно вистачає для стабільної роботи системи, і для бюджетного ґаджета це виходить на перший план. Пам'яті встановлені 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної. Акумулятор на 5150 мА·год — небагато, але все ж з урахуванням невеликого дисплея це нормально. 16-Мп камера знімає добре, знімки дійсно мало відрізняються від попередньої моделі з цінником удвічі більше, і це важливий момент.

Дуже вдалий, вельми захищений!
Планшет Oukitel RT3 (4+64 Гб) Gray може виконувати багато різних завдань, це факт. Водночас є в ньому навіть можливість підзаряджання інших пристроїв за допомогою технології OTG. Нехай швидкість заряджання не велика, але для критичних ситуацій це може стати вирішальним чинником. Цей планшет дуже стійкий до різних пошкоджень, він добре справляється з різними застосунками та транспортування його не буде складною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1200х800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio P22 |
| Захищеність | IP68/IP69K |
| Інтерфейс | Type-C, Аудіо 3,5 мм |
| Розблокування обличчям | Є |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| NFC | немає |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR GE8320 |
| Тип екрана: | IPS |
| Кількість кольорів екрана | 16 Мільйонів кольорів |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 136.6 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 538 г |
| Multitouch | |
| Касаний | 10 |
- Ціна: 6 299 ₴

