
CAT B26 2.4" IP68 2SIM 2MP 1500 мА·год
- Немає в наявності
- Код: 01035
3 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Захищеність | Клас: IP68 (водонепроникний/Благозахищений) |
| Операційна система | Java |
| Додатково | Відмінність від слухання в галасливому середовищі. Вдарливий, палахкотливий. |
| MP3-плеєр: | Є |
| Органайзер: | будильник, калькулятор, планувальник завдань, конвертер валют, секундомір; |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 150 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Bluetooth | є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Додаткова служба | Інструменти, Налаштування, Встановлення програм |
| Кольоровий екран | True |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрана | 2.4 дюйм |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв’язок | True |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Ємність акумулятору | 1500 мАч |
| Міцність акумулятора | З' ємний |
| Фотокамера | True |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Товщина | 16 мм |
| Тип SIM-картки | Mini SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карток | Одночасний |
| Стійкий до подряпин екран | True |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS |
| Роздільна здатність екрана | 320×240 |
| Вологозахищений корпус | True |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | SC6531СА |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук за телефонною книгою | True |
- Ціна: 3 299 ₴










