
Doogee V20 Pro 6.43" 12 GB RAM 256 GB ROM 6000 мАг 64MP Тепловізор 4G 5G IP68 IP69K NFC Android12 Silver
- Немає в наявності
- Код: 01037
13 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee V20 Pro
Захищений смартфон Doogee V20 Pro (12+256 Гб) став приймачем успішної моделі 2022 року, головною фішкою якого стала наявність AMOLED-дисплея. Версія Pro через рік стала ще цікавішою завдяки збереженню колишніх "форм", до яких додався тепловізор! Тепловізор — річ, яка допоможе в роботі. Водночас усім смартфон залишився таким само міцним, адже стандарт захищеності тут IP69K. Вода та удари — не страшні.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Операційна система | Android 12 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Диктофон | Так |
| Задня камера: | 64 + 24 + 8 Мп |
| фронтальна камера | 16 Мп |
| Запис відео: | 2К |
| Нічне знімання | Є |
| Тепловізор | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170.5 мм |
| Ширина | 81.2 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 297 г |
- Ціна: 13 999 ₴









