
Ulefone Armor 21 6.58" 8GB RAM 256GB ROM 9600мАч 64MP 4G NFC IP68 IP69K Android13 Black
- Готово до відправки
- Код: 01040
9 899 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 21 - новый опыт!
Захищений смартфон Ulefone Armor 21 (8+256 Гб) Black — це цікава мультимедійна платформа для використання в нестандартних умовах. Ступінь захисту IP69K дає змогу без проблем рояти смартфон, він не боїться води та пилу, і має незвичний вигляд. Основною фішкою за дизайном стало наявність величезного динаміка з кольоровою підсвіткою навколо — такі ґаджети вже були на практиці в конкурентів, тепер же і Ulefone вирішив "викотити" свій варіант. І вийшло дуже добре!
Швидка оперативна пам'ять в об'ємі 8 Гб працюючи з процесором Helio G99 забезпечує ідеальну швидкість роботи. Ви можете без проблем запускати все що завгодно — жодних фрізів не побачите. Вбудованої пам'яті є 256 Гб — абсолютно стандартний показник для смартфонів цього класу. Водночас акумулятор точно потішить поціновувачів автономності, адже ємність його 9600 мА·год! Комплектується девайс 33W блоком для заряджання, який заповнить повну ємність усього за 2.5 години. NFC є швидкість роботи смартфона на висоті — ідеальний варіант!

Звучання величезного динаміка дійсно здивує. Він за гучністю може зрівнятися з невеликою Bluetooth-колонкою, якість також соізомірно. Спрощується все це досить приємною RGB-підсвіткою, яка прикрасить те місце, де Ви вирішили послухати музику. 122 db — це не жарти, тому що чутно музику буде на десятки метрів навколо. Загалом серед смартфонів Ulefone такого ще не було, це вперше за всю історію бренда, і цей експеримент досить вдалий.

Топове зображення забезпечить дисплей діагоналлю 6.58 Дм, оскільки частота його оновлення 120 Гц. Це по-справжньому гарна матриця, яка має безліч позитивних сторін. Наприклад, яскравість цієї матриці одна з найвищих серед конкурентів, а кольоропередавання зовсім найкраще. Такий дисплей без проблем здивує навіть досвідчених користувачів, які мають поняття про те, на стільки якісних можуть бути екрани.

По-перше — смартфон має 24-Мп-камеру для знімання вночі. Знімати можна фото та відео, і за допомогою інфрачервоних датчиків видно все на відстані до 10 метрів у повній темряві. Основний модуль має роздільну здатність 64 Мп, вона робить дуже чіткі фото, які можна порівняти з флагманами. Камера тут добра в усьому, водночас є маса додаткових режимів, які потішать поціновувачів мобільного запису. Фронтальна камера так само підійде і для селфі, і для відеозв'язку буде ідеальним варіантом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц, величезний динамік, підсвітка RGB |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64 + 24 Мп |
| Нічне знімання | Є |
| Запис відео: | 2K 30 FPS |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
- Ціна: 9 899 ₴










