
Blackview BV9300 6.7" 12 GB RAM 256 GB ROM 15080 мАг 50MP 4G NFC IP68K Android12 лазерний далекомір Green
- Немає в наявності
- Код: 01042
9 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview BV9300 з лазерним далекоміром!
Blackview BV9300 (12+256 Гб, лазерний далекомір) Black — технологічний, сучасний субфлагман компанії, який вирізнявся наявністю лазерного далекоміра на торці зверху. Ця технологія буде корисна для будівельників, адже за допомогою вбудованого застосунка буде можливість вимірювати кути, площі, а також елементарно користуватися лазерною рулеткою. Смартфонів із подібною фішкою не так багато, і завдяки цьому девайс якісно виділяється серед конкурентів.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Білий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | 120 Гц дисплей, лазерний далекомір |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2388х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 15080 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 50 + 8 + 2 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Геомагнітний датчик, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 184.6 мм |
| Ширина | 85.6 мм |
| Товщина | 22.8 мм |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 9 999 ₴








