
Cubot KingKong Mini 3 4.5" 6GB RAM 128GB ROM 3000мАч 20Мп 4G IP68 IP69K NFC Android12 Black-Red
- Немає в наявності
- Код: 01044
5 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cubot KingKong Mini 3 — абсолютний лідер серед компактних броників!
Захищений смартфон Cubot KingKong Mini 3 (6+128 Гб) Black-Red це далеко не перший такий девайс компанії. Але в цій варіації він надзвичайно цікавий, адже в якому-то роді це iPhone mini зі світу захищених пристроїв завдяки залозі! Захищеність від води та ударів є, а ергономічні питання відпадають ще на стадії ознайомлення з габаритами пристрою. Товщина корпусу 13.4 мм, висота 131 мм, а вага — смішні 149 г.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Операційна система | Android 12 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 4.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1170 x 480 |
| роздільна здатність екрана: | 1170x480 |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Диктофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 131 мм |
| Ширина | 58.1 мм |
| Товщина | 13.4 мм |
| Вага | 149 г |
- Ціна: 5 199 ₴









