
Ulefone Armor 20WT 5.65" 12GB RAM 256GB ROM 10850мАч 50MP 4K 4G IP68 IP69K NFC Рація Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01073
11 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulefone Armor 20WT — що це??
Так, все нове — добре забуте старе. Так? Або ж — добре перероблене, й обладнане новітніми технологіями! Саме так сталося з Ulefone Armor 20WT (12+256 Гб) Black, який виробляється в корпусі від перевіреної часом моделі Armor 3Wt. Ця модель отримала чудову захищеність і продуктивність, водночас невеликий дисплей, а ще багато цікавих нововведень, яких у "ранній" моделі не було й близько.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Полікарбонат, Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Підтримка MS Office, Калькулятор, Календар, Будильник, Планувальник завдань, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.65 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 381 г |
| Висота | 164.8 мм |
| Товщина | 18.15 мм |
| Ширина | 79.2 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Helio G99 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 10850 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | WAP, LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, USB, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, EMS, E-mail, MMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Гіроскоп, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Компас, Датчик наближення, Диктофон |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Рація |
- Ціна: 11 499 ₴








