
Oukitel RT5 10.1" 8GB RAM 256GB ROM 10000мАч 16MPМP 4G IP68 IP69K Android13 Orange
- Немає в наявності
- Код: 01075
8 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel RT5 — це "зручно".
Захищений планшет Oukitel RT5 (8+256 Гб) Black — це злегка змінений хіт продажів під назвою RT2. Корпус дуже схожий за дизайном, але вирізняється габаритами та вагою на менший бік. Основна фішка планшета полягає в захисті від води та ударів, стандарт захисту IP69K. Водночас через ємність акумулятора на 10000 мА·год планшет став набагато зручнішим, ніж попередник, і якщо Вам не потрібна супер автономність — це чудовий варіант.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68/IP69K |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 10 |
| Тип дисплея | S-IPS Corning Gorilla Glass |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 867 г |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, ГЛОНАСС, Beidou |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запис відео | FullHD |
| Мультитач екран | True |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi , GPRS, Bluetooth |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 256.0 |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований динамік | True |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Модель процесора | MediaTek MT8788 |
| Вбудований мікрофон | True |
| Довжина: | 249 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 8 299 ₴





