
Blackview BV8900 6.5" 8 GB RAM 256 GB ROM 10380 мАг 64MP Тепловізор 4K 4G IP68 IP69K NFC Android13 Green
- Готово до відправки
- Код: 01081
10 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV8900 — вийшло дуже круто!
Захищений смартфон Blackview BV8900 (8+256 Гб) Black є тим самим ґаджетом, який за скромні гроші дає дуже велику перевагу. Цей смартфон захищений за стандартом IP69K, він абсолютно точно не боїться впасти хоч на асфальт, або ж зануритися у воду на глибину практично до 2 метрів. Смартфон має сучасний вигляд, водночас відповідає заданому компанією стандарту — Ви точно дізнаєтеся, що це Blackview.


Працює смартфон Blackview BV8900 (8+256 Гб) Black під керуванням процесора Helio P90. Це знайомий для багатьох чип, який має багато сучасних технологій, як і підтримку запису відео в 4К. Пам'яті оперативної 8 Гб, постійної 256 Гб — вистачає для будь-яких завдань. Також тут великим плюсом буде NFC, а також величезний акумулятор. Його ємність становить 10380 мА·год, зарядити його можна за допомогою швидкого заряджання потужністю 33W. Операційна система — новітній Android 13 з фірмовим софтом Doke OS 3.1, тому щодо швидкості роботи ця модель буде неперевершеною.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 13 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P90 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | PowerVR GM9446 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64 + 5 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Тепловізор | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.4 мм |
| Ширина | 82.2 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Вага | 398 г |
- Ціна: 10 199 ₴










