
Oukitel WP27 6.8" 12GB RAM 256GB ROM 8500мАч 64MP 4G NFC IP68 IP69K Android13 Camouflage
- Немає в наявності
- Код: 01084
9 699 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel WP27 — суперобновлення!
Через майже 2 роки компанія Oukitel зважилася зробити "підтяжку" характеристик своєї популярної моделі, внаслідок чого з'явився захищений смартфон Oukitel WP27 (12+256 Гб) Black. Цей смартфон має дуже сучасний та актуальний вигляд, задня панель у нього пластикова, тож доведеться користуватися чохлами. Захищеність за стандартом IP69K без питань працює, пристрій можна й у воду занурювати, і на тверді поверхні кидати.


У смартфоні Oukitel WP27 ми побачите дуже яскравий дисплей, який ідеально підійде для активних і вимогливих користувачів. Порівнюючи з попередньою моделлю, тут збільшили частоту оновлення — тепер вона становить 120 Гц! Так, максимальна плавність, максимальний комфорт Вам точно забезпечений. Водночас дисплей чудово захищений від ударів та іншого, скло Gorilla Glass 5 дає цю можливість. Діагональ дисплей великий — 6.78 Дм, тому як навігатор, так і для перегляду фільмів його буде досить.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Інфрачервоний порт, радіо без навушників |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип дисплея | OGS Gorilla Glass 5 (Захист екрана загартованим склом) |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64+20+2 Мп |
| Нічне знімання | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.2 мм |
| Ширина | 86.2 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Вага | 328 г |
- Ціна: 9 699 ₴










