
Blackview Active 8 Pro 10.36" 8GB RAM 256GB ROM 22000мАч 48MP 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01085
11 649 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Захищений планшет Blackview Active 8 Pro — максимальна ефективність!
2023 рік ознаменувався дуже багатьма цікавими моделями смартфонів і планшетів, а для компанії Blackview він по-особливому унікальний, адже вони почали виробляти свій захищений планшет Blackview Active 8 Pro (8+256 Гб) Black! Ця модель отримала стійкість до пошкоджень, вона досить міцна, за дизайном так само немає питань. Корпус прогумований, на задній панелі є ремінець — все, як і годиться міцному пристрою для максимально ефективного використання.

Виробник дуже довго робить захищені смартфони, і Blackview Active 8 Pro став першим зразком саме планшета в захищеному корпусі. Вийшло дуже круто як за характеристиками, так і за захищеністю. Стандарт IP69K це підтверджує. Виробник заявляє, що цей планшет буде одним із найміцніших серед конкурентів, що його реально можна занурювати у воду на тривалий час, а удари — про них можна забути й не хвилюватися!


Планшет Blackview Active 8 Pro (8+256 Гб) Black по-справжньому цікавий через свої непогані характеристики, де в основу покладено процесор Helio G99. Цей чип добре себе зарекомендував на прикладі багатьох пристроїв, адже тут: досить потужності, невеликого енергоспоживання, гарний рівень обладнаності (сучасний Wi-Fi, Bluetooth, штучний інтелект). Так само в планшеті 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті! А ось наявність 4 мультимедійних динаміків зовсім закривають усі питання щодо мультимедіа — звук дуже гучний і об'ємний, тому під час використання — тільки насолода.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Процесор | Helio G99 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео: | 2К |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165.8 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Вага | 976 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Helio |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 16 |
| Інші функції та особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Вдаропробний корпус, Водонепроникний корпус, Пилізитний корпус, Стійкість до подряпин, Акселерометр, Стилус, Знімна клавіатура |
| Мультитач екран | True |
| Мережеві адаптери | NFC, GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 256.0 |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Вбудований динамік | True |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Вбудований мікрофон | True |
| Звук | Стерео |
| Довжина: | 256.3 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Тип оперативної пам'яті | SDRAM |
- Ціна: 11 649 ₴










