
Blackview TAB 80 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 7680мАч 13Мп 4G Android13 Nightfall Grey
- Немає в наявності
- Код: 01090
5 499 ₴
- +380 (67) 560-76-56

Приготуйтеся здивуватися моменту, коли ваш погляд впаде на великий 10,1-дюймовий HD-дисплей Blackview Tab 80. Завдяки широким кутам огляду, винятковому кольоропередаванню та дивовижно яскравим деталям ви будете зачаровані незалежно від того, захоплені ви улюбленими телешоу або захопливими іграми.

Завдяки низці універсальних режимів догляду за очима дисплей Tab 80 піклується про ваші очі, динамічно регулюючи яскравість відповідно до різних умов освітлення, читайте ви, вчіться вночі або концентруєтеся на роботі в умовах низької освітленості.

Розширте свою слухову подорож двома динаміками Smart-K BOX Tab 80. Він ретельно формує бездоганний, точно налаштований звук без переривань, поки ви граєте, насолоджуєтеся симфонічною величчю й занурюєтеся в кінематографічний пил фільмів.

Чи то вирішальна робоча зустріч, чи то важлива гра, масивна батарея Tab 80 ємністю 7680 мА·год забезпечує тривалу роботу, яка виходить далеко за межі одного дня використання, позбавляючи вас занепокоєння щодо батареї в ці критичні моменти.

Від знімання чудових сцен із найдрібнішими деталями до збереження заповітних спогадів у бездоганній чіткості — настав час зафіксувати ваші повсякденні моменти за допомогою 13-мегапіксельної камери Sony IMX319.

Blackview Tab 80, обладнаний восьмиядерним процесором UNISOC T606, забезпечує чудову швидкість і високу продуктивність для вирішення складних завдань, як-от багатозадачність між програмами, потокове передавання контенту або навіть виконання завдань з інтенсивним використанням графіки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Tiger T606 |
| Колір | Сірий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Тип дисплея | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7680 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Вага | 484 г |
- Ціна: 5 499 ₴








