
Doogee T30 Pro 11.0" 8 GB RAM 256 GB ROM 8580 мАг 20MP 4G 90Гц Android13 Green
- Немає в наявності
- Код: 01092
8 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee T30 Pro — новий рівень для бренда.
Дивлячись на список характеристик планшета Doogee T30 Pro (8+256 Гб) Ви розумієте — так, це саме те, чого хотілося б для виконання всіх завдань за допомогою одного пристрою. Великий дисплей, 4 динаміки з чудовою якістю звучання, а також маса інших "плюшок" — так, Doogee змогли. А найцікавіше те, що це перший планшет компанії такого рівня, що відкриває еру багатофункціональних планшетів, які тішитимуть від моделі до моделі.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Модель планшета | Doogee T30 Pro |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Type-C, 3.5 мм |
| Більше: | 90 Гц частота оновлення дисплея |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 11 |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Тип екрана: | IPS, 90 Гц |
| Кількість кольорів екрана | 16 Мільйонів кольорів |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | NFC, GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Задня камера: | 20 + 2 Мп |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 168.7 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 543 г |
- Ціна: 8 099 ₴









