
Blackview Active 6 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 13000мАч13МP 4G IP68 IP69K Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01095
7 949 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип екрана: | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 13000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170.1 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Вага | 854 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Unisoc T606 |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 16 |
| Інші функції та особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Вдаропробний корпус, Водонепроникний корпус, Пилізитний корпус, Стійкість до подряпин, Акселерометр |
| Мультитач екран | True |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 128.0 |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | True |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Вбудований мікрофон | True |
| Довжина: | 251.3 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 7 949 ₴

