
Doogee V Max 6.58" 12 GB RAM 256 GB ROM 22000 мАг 108MP 4K 120 Гц 4G 5G IP68 IP69K Android12 Gold
- Немає в наявності
- Код: 01100
13 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee V Max — найпотужніший захищений смартфон 2023!
Захищений смартфон Doogee V Max (12+256 Гб, 22000 мА·год) став першим у своєму сегменті з процесором Dimensity 1080, завдяки якому йому підвладно все. Ця модель захищена за найпередовішими стандартами: IP69K і MIL-STD-810H. Такий смартфон має досить сучасний вигляд, водночас і від найрізноманітніших пошкоджень захищений чудово. Doogee V Max — та модель, яка підійде найвимогливішим користувачам!

Автономність у смартфона Doogee V Max (12+256 Гб, 22000 мА·год) просто чудова, оскільки встановлений акумулятор ємністю 22000 мА·год! Ця "банка" здатна забезпечити Вас автономністю на рівні 5-7 днів у звичайному режимі використання, і це неймовірні цифри! За допомогою швидкого заряджання потужністю 33W зарядити таку ємність можна за 4 години. Є також функція реверсивного заряджання, що актуально для можливості зарядити інші ґаджети.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 1080 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G68 MC4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 108 + 20 + 16 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Power Bank, Пилозахисний корпус, Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 27.3 мм |
| Вага | 545 г |
- Ціна: 13 999 ₴








