
Blackview Tab 16 11.0" 8GB RAM 256GB ROM 7680мАч 13MP 4G Android12 Grey
- Немає в наявності
- Код: 01120
6 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Планшет Blackview Tab 16 (8+256Gb, АКБ 7680 мА·год) LTE Grey
Blackview Tab 16 (8+256Gb, АКБ 7680 мА·год) LTE — один із найкращих планшетів щодо якості звуку, адже тут цілих 4 динаміки!

Корпус планшета досить добре зібраний, має фірмовий дизайн у мінімалістичному стилі. Товщина корпусу становить 7.95 мм, вага Blackview Tab 16 становить 533 г — нічого незвичайного. На панелі ззаду побачите камеру та спалах, а на торцях якраз і ховається "магія". Тут, якщо поставити планшет вертикально, з боків розміщений 2 динаміки з кожного боку. глушити музику або дивитися відео — одне задоволення, оскільки об'ємності тут вистачає.

У планшеті Blackview Tab 16 (8+256Gb, АКБ 7680 мА·год) LTE є підтримка встановлення 2 сім-карток, карту пам'яті так само можна встановити. Працює пристрій під керуванням операційної системи Android 12, фірмова графічна оболонка Doke OS 3.0 забезпечує чудову швидкодію. Комплектується ця модель стилусом, що безумовно приємно бачити в такому доступному пристрої, як і чохол-книжку. Керує планшетом потужний 8-ядерний процесор Unisoc T616, який обладнаний 8 ядрами та частотою до 2 ГГц. Пам'ять оперативна представлена обсягом 8 Гб, постійної пам'яті 256 Гб і це більш ніж круто мати за невеликі гроші. Акумулятор отримав ємність 7680 мА·год, що у звичайному режимі використання дає приблизно 5-6 годин активності дисплея.

Розмір дисплея — 11 дм, і це один із найбільших доступних планшетів. Водночас, не приносячи тут зображення, воно досить чітке завдяки роздільній здатності 2000х1200 пікселів. IPS матриця, природно, має великий запас яскравості, а також потішить наявністю непоганих кутів огляду. Цей дисплей добре підійде для будь-яких завдань, пов'язаних із мультимедійним контентом — зображення дійсно досить насичене та приємне. Є також технологія для захисту очей, що дасть змогу годинами насолоджуватися переглядом відео!

Основна камера в планшеті має роздільну здатність 13 МП — більш ніж стандарт для цього сегмента. Добитися чіткої фотографії не проблема, головне — робити це за високих умов освітленості. Щодо відеознімання, вона ведеться в роздільній здатності FullHD за 30 кадрів за секунду. Ця камера одна з найкращих у своєму сегменті, вона досить правильно працює з експозицією, насиченості вистачає. Фронтальна камера на 8 МП непогана, хоча не рівна сучасним смартфонам.

Blackview Tab 16 (8+256Gb, АКБ 7680 мА·год) LTE Grey — дуже гарний у плані мультимедійності ґаджет, який без проблем потішить якісним звуком, достатнім рівнем продуктивності та доступністю для кожного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc T616 |
| Колір | Сірий |
| Модель планшета | Blackview Tab 16 |
| Більше: | 4 динаміки |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Тип екрана: | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, GPRS, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7680 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260.1 мм |
| Ширина | 164.7 мм |
| Товщина | 7.95 мм |
| Вага | 533 г |
- Ціна: 6 599 ₴




