
Oukitel RT7 Titan 10.1" 12GB RAM 256GB ROM 32000мАч 48MP 4G 5G IP68 IP69K Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01131
14 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel RT7 Titan — неймовірно автономний захищений планшет!
Так, заслуга маркетологів у розмові про Oukitel RT7 Titan (12+256 Гб, 32000 мА·год) не така очевидна, як інженерів... Встановити акумулятор ємністю 32 000 мА·год це сміливо! Саме таким запасом і має ця модель, і якщо "мовити цифрами", то зранку та до пізнього вечора Вам вистачить автономності, хай що Ви робитимете. Водночас виробник зумів вмістити такі характеристики в міцний корпус завтовшки 19.8 мм!





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 720 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Задня камера: | 48 + 20 + 2 Мп |
| Запис відео | 2K |
| Нічне знімання | Є |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Компас, Акселерометр, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Стійкість до подряпин, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 249.1 мм |
| Ширина | 167.8 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Вага | 1200 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Графічний адаптер | Mali-G57 MC3 |
| Екран | |
| Тип екрана: | IPS |
| Запис відео: | 2K |
| Харчування | |
| Ємність акумулятору | 32000 мАч |
- Ціна: 14 799 ₴










