
Oukitel WP28 6.52" 8GB RAM 256GB ROM 10600мАч 48MP 4K 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01139
6 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel WP28 — дивовижний смартфон!
Захищений смартфон Oukitel WP28 (8+256 Гб) є бюджетним ґаджетом, але те, що встановили всередині — просто шок! Смартфон керується процесором Unisoc T606, який вважається досить простим, але вміє навіть у ігри. Швидкість роботи системи середня, але запустити можна реально що завгодно, водночас операційна система тут Android 13 — топова серед захищених смартфонів середини 2023 року.

Дійсно, зараз кожен виробник намагається зробити свій автономний смартфон, оскільки попит на такі тільки зростає. Конкретно в Oukitel WP28 (8+256 Гб) встановлений акумулятор ємністю 10000 мА·год, який уже не є чимось унікальним — це просто те, що має бути в захищеному смартфоні для того, щоб середньостатистичний користувач мав на нього увагу. Природно, функція швидкого заряджання так само важлива, і тут вона є.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 13 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | S-IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 48+2 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174.2 мм |
| Ширина | 82.3 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Вага | 375 г |
- Ціна: 6 999 ₴










