
AGM M9 2.4" 1000мАч 0.3MP 2G 2SIM IP68 IP69K Black
- Готово до відправки
- Код: 01151
1 949 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захищеність | IP68, IP69K |
| Операційна система | THreadx |
| Ліхтарик | Є |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T107 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| пам'ять | 32 Мб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, USB, Lightning |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Bluetooth | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| MP3-плеєр: | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Ліхтарик, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141.3 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Вага | 131 г |
- Ціна: 1 949 ₴







