
Oscal Spider 8 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 13000мАч 13MP 4G IP68 IP69K Android13 Orange
- Немає в наявності
- Код: 01156
7 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення






2. Камера 16МП дасть змогу зафіксувати найкращі миті вашої подорожі.
3. Орієнтуйтеся в будь-якій місцевості завдяки вбудованій навігаційній підтримці.
4. Насолоджуйтеся чітким і потужним звуком без потреби під'єднання додаткових пристроїв.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc T616 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Інтерфейс | Type-C |
| Тип екрана: | IPS |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 13000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Водонепроникний корпус, Ударостійкий корпус, Акселерометр, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Face ID, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251.3 мм |
| Ширина | 170.1 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Вага | 854 г |
- Ціна: 7 799 ₴










