
Servo X3 Plus 2.4" 4000 мА·год 3SIM Рація IP67 Black
- Немає в наявності
- Код: 01179
1 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений Servo X3 Plus (3 sim+рація)
Servo X3 Plus (3 sim+рація) Black — багатофункціональний кнопковий захищений телефон, основною фішкою якого стала наявність рації, антена для її роботи постачається в комплекті.






| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захищеність | IP67 (водонепроникний/Блакитний) |
| Операційна система | Java |
| Bluetooth | Є |
| Більше: | Рація |
| Пам'ять і процесор | |
| пам'ять | 32 Мб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Додаткова служба | Інструменти, Налаштування, Встановлення програм |
| Кольоровий екран | True |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрана | 2.4 дюйм |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв’язок | True |
| Інтерфейс | USB, Bluetooth, Lightning |
| Ємність акумулятору | 4000 мАч |
| Міцність акумулятора | З' ємний |
| Можливості підзарядки від USB | True |
| Фотокамера | True |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| FM-радио | True |
| Інші функції та особливості | Ліхтарик, Вдаропробний корпус, Пилізитний корпус |
| Висота | 124.5 мм |
| Ширина | 57.7 мм |
| Товщина | 27.5 мм |
| Вага | 185 г |
| Тип SIM-картки | Mini SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карток | Одночасний |
| Стійкий до подряпин екран | True |
| Процесор | SC6531СА |
| Доступ до інтернету | GPRS |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS |
| Роздільна здатність екрана | 320×240 |
| Вологозахищений корпус | True |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 1 699 ₴








