
Ulefone Armor 24 6.78" 12GB RAM 256GB ROM 22000мАч 64MP Night Vision 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Готово до відправки
- Код: 01199
11 499 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 24 — все в одному!
Метою виробництва захищеного смартфона Ulefone Armor 24 (12+256 Гб) Black було бажання поєднати автономність, яскравий ліхтарик для кемпінгу і не тільки, а також сучасне залізо. І все вийшло якнайкраще, з огляду на вартість цієї моделі. Смартфон захищений за найсучаснішим стандартом IP69K, який дає змогу багато що: падіння, занурення у воду, роботу у вологих або пилових приміщеннях — максимальна універсальність.

Смартфон Ulefone Armor 24 має впізнаваний вигляд, але водночас габарити його перевершують усі очікування... Вага смартфона 647 г — це багато, що робить цю модель однією з найважчих серед конкурентів. Товщина корпусу 27.5 мм, тому користуватися таким смартфоном судилося лише дорослим людям, а не підліткам. На корпусі можна знайти всі необхідні органи керування, а також фірмовий конектор від Ulefone, куди можна під'єднувати ендоскоп або мікроскоп — вони до стандартної комплектації не входять. На задній панелі також є величезний ліхтар, сила світла якого 1000 Люменів!

Як і більшість смартфонів із величезними акумуляторами Ulefone Armor 24 не підтримує бездротове заряджання, але водночас дротове заряджання вельми швидке. Комплектний блок видає 66W потужності, а це дає змогу приблизно за 2 години повністю зарядити величезний акумулятор, ємність якого 22000 мА·год! Якщо говорити "в дні", то в звичайного користувача смартфон пропрацює майже 4-5 днів — це багато, як для смартфона з гарним залізом. Також є можливість заряджати інші пристрої за допомогою кабелю — реверсивна зарядка підтримується, її потужність до 10W.

Роздільна здатність дисплея становить 2460х1080 пікселів, водночас діагональ 6.78 — це величезний дисплей, який буде гарним помічником під час перегляду відео або використання навігації. І природно, куди ж без частоти оновлення 120 Гц — є таке! Щодо яскравості: Ви можете не турбуватися, адже її вистачить для використання в будь-яких умовах освітленості навколо Вас. А ось камера — це щось. Основний модуль на 64 Мп, і він дуже чіткий і "світлий", тому знімати в автоматичному режимі вийде в усіх. А є ще один модуль на 64 Мп, і ось він тільки для нічного знімання — чіткість таких знімків набагато вища, ніж у конкурентів.

У смартфоні є NFC, є швидке заряджання, величезний ліхтарик, можливість кріплення додаткових модулів, але й це ще не все! Тут є і можливість встановити 2 сім-картки й окремо карту пам'яті! А ще — тут є інфрачервоний порт для керування побутовою технікою — Ulefone Armor 24 — це дійсно максимально універсальна модель, яка може все. Процесор Helio G96 працюючи під керуванням Android 13 дає чудову швидкість, невелике енергоспоживання, а також невелике нагрівання під час тривалого використання — ідеально!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | CDMA, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Інфрачервоний порт, радіо без навушників |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64 + 64 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Нічне знімання | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Альтиметр, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181.2 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Товщина | 27.5 мм |
| Вага | 647 г |
- Ціна: 11 499 ₴










