
Oukitel RT8 11" 6GB RAM 256GB ROM 20000 мАч 48MP 4G IP68 IP69K NFC Android13 Orange
- Готово до відправки
- Код: 01233
11 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel RT8 — продуктивніше, практичніше.

Захищений планшет Oukitel RT8 (6+256 Гб) Black став не зовсім логічним продовженням попередньої моделі. Річ у тім, що тут урізали автономність, тут менше пам'яті, тут замінений процесор і найцікавіше — з'явився модуль NFC. Оукітел PT8 — це досить добре захищений ґаджет, який може перебувати у воді, а також падати з висоти до 1.5 м. Ступінь захисту IP69K це круто, але всередині планшета ще цікавіші характеристики.

Встановивши в Oukitel RT8 Black акумулятор ємністю 20000 мА·год — це не мало, але не зрівняється з ємністю, яка була в моделі RT7 (32000 мА·год). Водночас на 7-8 годин роботи в будь-яких застосунках планшета вистачає, а заряджається він на протягнення 3 годин за допомогою блока на 33W. Товщина планшета становить 15.1 мм, а це дуже зручніше у використанні, ніж було в попередній моделі.
Для забезпечення стабільної роботи пристрою є процесор Helio G99. Ця модель досить добре себе зарекомендувала в найрізноманітніших пристроях, а з найважливіших моментів — непогане енергоспоживання, а також достатня продуктивність. Пам'яті вбудованої 256 Гб, а ось оперативної 6 Гб. Цього насправді вистачає для забезпечення стійкої роботи системи та всіх застосунків, включно з іграми. Операційна система тут Android 13, яка практично не має вад.

Цей планшет, крім гарного захисту від води та ударів, отримав можливість заряджати інші пристрої за допомогою технології OTG — це дуже зручно, адже, крім заряджання, можна під'єднати й сторонні ґаджети, за типом миші або флешнакопичувача. Так само в Oukitel RT8 (6+256 Гб) Black є модуль NFC, завдяки якому можна використовувати планшет у різних цілях безпеки на виробництві, наприклад.

Дисплей дійсно великий, діагональ його 11 дм, роздільна здатність FullHD. Зображення одне з найяскравіших серед конкурентів від інших брендів, планшет ідеально пристосований для роботи в польових умовах. А ось камера на 48 МП — дійсно здивувала. Крім чітких знімків, вдень Ви отримуєте ще одну камеру на 20 Мп для нічного знімання. Доступні як світлини, так і відеорежим. Одним словом — планшет точно своїх грошей стоїть, він сучасний і захищений!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість кольорів екрана | 16 Мільйонів кольорів |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, GPRS, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Задня камера: | 48 + 20 Мп |
| Запис відео: | FullHD |
| Нічне знімання | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Сенсор відстані, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 265.1 мм |
| Ширина | 176.7 мм |
| Товщина | 15.1 мм |
| Вага | 996.7 г |
- Ціна: 11 399 ₴



