
Land Rover (Yeemi) Q9 3.5" 18000mAh 4 SIM MP3 FM Фонарь Black
- Немає в наявності
- Код: 01256
1 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM+Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Виробник | Land Rover |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | ЅС6531СА |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 64 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS |
| Інтерфейси | Bluetooth, Lightning, USB |
| Доступ в інтернет | GPRS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 18000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 1.3 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138.5 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Товщина | 25.55 мм |
- Ціна: 1 799 ₴










