
Ulefone Armor 25T Pro 6.78" 6 GB RAM 256 GB ROM 6500 мАг 64MP 120 Гц 4G 5G NFC IP68 IP69K Android14 Black
- Готово до відправки
- Код: 01278
14 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 25T Pro — доступний захищений смартфон із тепловізором!
Компанія Ulefone завжди тішить своїми технологічними ґаджетами, і в разі з Ulefone Armor 25T Pro (6+256 Гб) Black це підтверджується. Це порівняно бюджетний смартфон із тепловізором, що має можливість розпізнавати температури від -20 °C до +550 °C. Цей тепловізор — одна з найновіших моделей, яку пропонують смартфони, і в реальних умовах використання він може сильно спростити Вам життя або роботу. Роздільна здатність сенсора становить 160 х 120 пікселів — так, не рекорд, але й ціна смартфона в кілька разів доступніша за флагмани з топовими тепловізами.

Підгадковий цей смартфон точно не видасть, позаяк керується всім процесором Dimensity 6300 з підтримкою 5G. Разом із ним встановлено 6 Гб оперативної пам'яті, 256 Гб постійного накопичувача, чого для не найвимогливіших користувачів точно вистачить. Автономність на рівні доби активного використання або ж 1.5 доби помірного. Її надає вбудований акумулятор ємністю 6500 мА·год, який може заряджатися за допомогою 33W блока. Підтримка бездротової зарядки так само є, вона швидка — 30W, є також реверсивна бездротова зарядка (наприклад, можна зарядити навушники або навіть інший телефон).

Великий IPS дисплей діагоналлю 6.78 Дм — те, що потрібно для активного проведення часу в іграх, перегляді відео, роботі. Він має високий запас яскравості, а також частоту оновлення 120 Гц. Також тут один із найкращих захисних скел — Gorilla Glass Victus, що дає змогу навіть після сильних ударів залишатися дисплею цілим і неушкодженим. Максимально природне передавання кольорів цієї матриці дасть Вам можливість насолоджуватися будь-якими видами використання смартфона — Ви завжди матимете необхідний рівень якості. Роздільна здатність матриці 2460х1080 пікселів дає гарну згладженість, одним словом — дисплей ТОП!

Основний модуль камери в смартфоні Ulefone Armor 25T Pro має роздільну здатність 50 Мп, відео знімає зі стабілізацією. Цей модуль дійсно гарний у плані якісного знімання, він мало чим відрізняється від флагманів ринку захищених смартфонів. Є ще одна камера на 64 Мп, яку виробник використовує для нічного знімання, коли в роботу вмикаються інфрачервоні датчики. У такому режимі Ви отримуєте монохромне фото або відео, але світла дійсно не потрібно жодного — знімати можна в повній темряві. 32-Мп має фронтальну камеру, що під керівництвом інженерів Ulefone робить дуже круті селфі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Операційна система | Android 14 |
| Додатково | Заряджання 120 Вт, FM радіо без під'єднання навушників |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, 5G, LTE, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротове заряджання | Підтримується |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 50 + 64 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Тепловізор | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Альтиметр, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Водонепроникність: | Глибина до 2 м, до 60 хвилин! |
| Падіння на бетон: | З висоти 2 м під будь-яким кутом! |
| Температура: | від -20 °C до +60 °C |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.4 мм |
| Ширина | 81.4 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Вага | 326 г |
- Ціна: 14 999 ₴










