
Ulefone Armor Pad 3 Pro 10.36" 8GB RAM 256GB ROM 33280мАч 50Мп 4G IP68 IP69K HDMI NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01283
13 899 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor Pad 3 Pro — багато фішок в одному планшеті!
Захищений планшет Ulefone Armor Pad 3 Pro (8+256 Гб) Black поєднує все необхідне: міцний корпус, стильний фірмовий дизайн, сучасне залізо. Але все ж велика кількість різноманітних фішок притягує увагу найбільше. На корпусі є фірмовий конектор Usmart, куди можна під'єднувати ендоскоп або мікроскоп від компанії Ulefone. Девайс так само отримав 2 стереодинаміки, так що звук Ви отримаєте чудовий, але й це далеко не всі здібності планшета.

Вбудований акумулятор планшета має ємність 33280 мА·год, а це рекорд серед захищених планшетів 2024 року. Такий запас акумулятора дає змогу відтворювати відео впродовж 18 годин, а працювати в застосунках понад 15 годин! Заряджається такий планшет досить швидко, адже в комплекті є блок для заряджання потужністю 66W. У зв'язку з великим акумулятором вага планшета Ulefone Armor Pad 3 Pro становить понад 1 кг — це потрібно розуміти на момент купівлі, але це єдиний брак.

Виробник встановив не один, а відразу два ліхтарики, які видають неймовірно яскраве світло. Світло яскравістю 1100 Люменів у кожному з двох ліхтариків дає сумарно дуже круте освітлення. Світло розсіяне, і для розуміння — вистачає його для освітлення цілої кімнати! Регулювати яскравість можна в спеціально встановленому застосунку, тож використовувати максимальну яскравість не обов'язково, можете виставити той рівень, який Вам потрібен.

Розмір дисплея в Ulefone Armor Pad 3 Pro становить 10.36 Дм. Цього досить, щоб працювати, грати в ігри, запускати будь-які робочі проєкти. Поготів, якість зображення дійсно на висоті, адже Ulefone ставлять тільки найкращі дисплеї у свої пристрої. Роздільна здатність класична для планшетів цього рівня — FullHD+. Яскравість на рівні 500 нітів — це вже про щось так говорить. Ви зможете використовувати планшет за будь-яких умов освітленості, жодних проблем точно не виникне навіть у дуже добре освітлених місцях.

Працює Юлефон Армор Пад 3 Про під керуванням процесора МТ8788 — не найпотужніший серед конкурентів чип, зате й споживає він не так багато. 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті — так само досить непоганий варіант для роботи та не тільки. А ось 32-Мп фронтальна камера вразить чіткістю, і якраз це буде дуже корисно для роботи з відеозв'язку. Основний модуль на 50 Мп, у ньому є стабілізація, і ось тут Ulefone "розгромил" усіх конкурентів. Це планшет дійсно для всього, його можливості просто величезні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | 8788 |
| Стан | Новий |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Інтерфейс під'єднання: | Type-C, 3.5 мм |
| Більше: | Яскравий ліхтарик, HDMI-порт |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 225 |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Тип екрану | IPS |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, GPRS, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 50 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Запис відео | FullHD |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Сканер відбитку пальця, Сенсор відстані, Швидка зарядка, Компас, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Стійкість до подряпин, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 261.7 мм |
| Ширина | 166.8 мм |
| Товщина | 21.2 мм |
| Вага | 1243 г |
| Харчування | |
| Ємність акумулятору | 33280 мАч |
- Ціна: 13 899 ₴




