
Cubot Max 5 6.95" 12 GB RAM 256 GB ROM 5100 мА·год 144 Гц 100MP 4K 5G NFC Android14 Black
- Готово до відправки
- Код: 01322
11 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Cubot Max 5 — ігровий смартфон для всіх!
Феномен ігрового смартфона Cubot Max 5 (12+256 Гб) Black полягає в його вартості, адже якщо подивитися на характеристики — це явно один із найдоступніших варіантів на ринку! Завдяки потужному процесору, гарній системі охолодження й чудовому дисплею ця модель дійсно стане Вашим улюбленим ґаджетом для мультимедійних завдань. Поготів, якщо придивитися до конкурентів за ціною — вони явно гірше за продуктивність.

Виробник зумів встановити чудовий дисплей із чутливим сенсорним шаром — це те, що потрібно для ігор, особливо динамічних. Це звичайна IPS-матриця — AMOLED у цьому сегменті Ви навряд чи знайдете. Але її характеристики вражають. Насамперед діагональ 6.95 Дм, яка дасть змогу із великим задоволенням займатися будь-якими справами, особливо іграми. Частота оновлення 144 Гц дає можливість максимально поліпшити комфорт у грі, оскільки плавність зображення в сумі зі швидким процесором дає нереальний плюс. Роздільна здатність FullHD+, яскравість понад 500 нітів — це дуже вдалий дисплей у цьому ціновому сегменті.

Dimensity 8200 — це процесор, який у тісті Antutu видає майже 1 мільйон балів — так, це далеко до флагманських смартфонів, але ціна їх уп'ятеро вища. Водночас кажучи про смартфони від А брендів за ці ж гроші — там і близько не буде такого заліза. Виробник так само встановив 256 Гб постійної й 12 Гб оперативної пам'яті, щоб Ви могли ні в чому собі не відмовляти. NFC модуль є, акумулятор ємністю 5100 мА·год, посилена система охолодження корпусу так само є — виробник дійсно намагався зробити якісно, і в нього вийшло.

100-Мп модуль основної камери вміє знімати відео в 4К, водночас велика різноманітність режимів знімання вже вбудоване в стандартний лаунчер камери. Макрознімання так само можливе, для неї використовується 5-Мп камера. Чіткість світлин водночас наближена до ідеальної, якщо говорити про основний 100-Мп камері. Тут дійсно відчувається рівень оптимізації, який на голову вищий за багато попередніх моделей бренда!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Операційна система | Android 14 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.95 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8200 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3050 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G610 MC6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, EDGE, 5G, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 100 + 5 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 173.9 мм |
| Ширина | 78.9 мм |
| Товщина | 9.2 мм |
| Вага | 223 г |
- Ціна: 11 599 ₴









