
Blackview Active 10 Pro 12/512GB 30000 мАч 10.95" 108MP NFC 5G IP68 Android 14 Orange
- Готово до відправки
- Код: 01383
18 399 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Діагональ екрану | 10.95 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 7300 |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Blackview Active 10 Pro |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 512.0 |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, GPRS, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Акселерометр, Компас, Сенсор відстані, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 267.6 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Вага | 514 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Графічний адаптер | Mali-G615 MP2 |
| Екран | |
| Тип екрана: | IPS |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Кількість кольорів екрана | 16 Мільйонів кольорів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Запис відео: | 2К |
| Задня камера: | 108 + 20 Мп |
| Більше: | Яскравий ліхтарик |
| Нічне знімання | Є |
| фронтальна камера | 50 Мп |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Інтерфейс під'єднання: | Type-C |
- Ціна: 18 399 ₴






