
FOSSiBOT DT2 12/256Gb 22000мАч 10.4" Android 13 4G IP69K Gray
- Готово до відправки
- Код: 01406
12 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 253 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, FLAC, AMR, AAC, MP3, WAV |
| Формати відео | MKV, 3GP, MP4, AVI, H. 264 |
| Підключення до телевізора/монітора | HDMI |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Захищеність | IP68 / IP69K / MIL-STD-810H |
| швидке заряджання | 66 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 253.4 мм |
| Ширина | 163.25 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Вага | 1065 г |
| Харчування | |
| час роботи від акумулятора | до 36 годин відтворення відео |
- Ціна: 12 099 ₴





