
Oukitel Pad RT3 Pro 4/128Gb 5150мАч 8.0" Android 14 4G Black
- Готово до відправки
- Код: 01410
6 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G81 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 1800 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 188 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | AAC, AMR |
| Формати відео | MKV, MOV, 3GP, MP4, AVI |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Час роботи від акумулятора | 16 годин |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Компас, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Товщина | 13.9 мм |
| Вага | 538 г |
- Ціна: 6 999 ₴








