
Doogee blade 10 power 6/256Gb 10300мАч 6.6" Android 14 NFC 4G IP69K Silver
- Немає в наявності
- Код: 01414
7 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G, 4G (LTE), 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C, USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Слот для картки пам'яті |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 267 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Ні |
| Автодозвон | Ні |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T615 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Push-To-Talk | Ні |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Час роботи у режимі очікування | 168 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 1800 хв |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | AAC, AMR, FLAC, WMA, MP3, WAV, MIDI |
| Формати відео | Xvid, Flash Video, MKV, WMV, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263 |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Відеовихід | Немає |
| TV-тюнер | Немає |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Фотоапарат | 50+0.8+0.4 мп |
| Операційна система | android 14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 81.2 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Вага | 326 г |
- Ціна: 7 199 ₴





