
Ulefone Armor Pad 4 Ultra 8/256Gb 11800мАч 10.36" Android 14 NFC 5G IP69K Black
- Готово до відправки
- Код: 01640
13 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 6300 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 225 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, Miracast, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Так |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 50 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, AAC, FLAC, MIDI, AMR, MP3, WAV |
| Формати відео | HEVC, MKV, WMV, MOV, 3GP, MP4, AVI, H. 264 |
| Підключення до телевізора/монітора | HDMI |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 15 годин |
| Ємність акумулятору | 11800 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Датчик Холла, Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Face ID, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 261.7 мм |
| Ширина | 166.8 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Вага | 835 г |
- Ціна: 13 799 ₴








