
Hotwav R7 6/256 15600мАч 10.1" Android 13 4G IP69K Orange
- Немає в наявності
- Код: 01516
6 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTWAV |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Tiger T606 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 149 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Miracast, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Ні |
| Формати аудіо | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Формати відео | AVI, MP4, MKV, 3GP |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 15 годин |
| Ємність акумулятору | 15600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Датчик Холла, Водонепроникний корпус, Сенсор відстані, Компас, Пилозахисний корпус, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик наближення, Стійкість до подряпин |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 252.5 мм |
| Ширина | 168.5 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Вага | 960 г |
- Ціна: 6 699 ₴



