
Oscal Pad 100 8/256Gb 9000мАч 12.0" Android 15 4G Blue
- Немає в наявності
- Код: 01538
6 849 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Tiger T615 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 1866 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 194 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Miracast, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Ні |
| Формати аудіо | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Формати відео | MKV, 3GP, MP4, AVI, H. 264 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 9 годин |
| Ємність акумулятору | 9000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 281.7 мм |
| Ширина | 177.2 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 615 г |
- Ціна: 6 849 ₴






