
Oukitel WP36 Pro 6.52" 6GB RAM 256GB ROM 10600 мАч 13MP 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Готово до відправки
- Код: 01565
7 349 ₴
- +380 (67) 560-76-56


Екран розміром 6,52 дюйма з роздільною здатністю HD+ дасть вам зануритися у світ яскравих кольорів і чітких деталей. Захисне скло Corning Gorilla Glass 5 забезпечує надійний захист екрана від подряпин, а IPS-S матриця гарантує швидкий відгук і широкі кути огляду. Це дасть змогу вам насолоджуватися вашим улюбленим контентом на великому екрані, оживляючи зображення й відео.
Смартфон обладнаний чипсетом MT8788, який забезпечує високу продуктивність і дає змогу запускати безліч програм без затримок. Завдяки 8 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ віртуальної пам'яті, плюс 128 ГБ внутрішньої пам'яті, цей смартфон стає потужним і багатофункціональним інструментом для повсякденних завдань.
Основна камера з високою роздільною здатністю 13 МП на OUKITEL WP36 дає змогу вам зафіксувати кожен момент із приголомшливою чіткістю й деталізацією. Вона обладнана сенсором Sony IMX, гарантуючи, що ваші спогади збережуться такими, якими ви їх пам'ятаєте. Універсальний макросінсор із роздільною здатністю 2 МП дає змогу вам створювати фото, що професійно виглядають, з приголомшливими ефектами боке, розмиття фону та виділення об'єкта, надаючи вашим знімкам додаткової глибини та вишуканості.
Фронтальна камера з роздільною здатністю 5 МП від Samsung забезпечує виняткову чіткість і яскраві кольори для красивих селфі, виділяючи ваше обличчя з натовпу.
Операційна система Android 13 на смартфоні WP36 від OUKITEL надає доступ до широкого спектра програм, забезпечуючи вам безліч можливостей для задоволення та продуктивності. Динамічні ефекти об'ємного 8D-звуку занурять вас у захопливий звук, який оживляє кожну ноту вашої улюбленої музики. Ці багатовимірні звукові ефекти WP36 створять приголомшливе аудіопросторство, яке змусить вас відчувати музику інтенсивніше та глибше. Смартфон WP36 також обладнаний аудіо динаміком потужністю 3,5 Вт, який забезпечує максимальну гучність до 128 дБ. Готуйтеся до приголомшливого звуку, який зробить кожну вашу вечірку незабутньою, а музичний досвід — насиченішим і яскравішим.
Смартфон OUKITEL WP36 має масивну батарею місткістю 10 600 мА·год, що забезпечує тривалу автономну роботу в режимі очікування до 60 днів. Ця висока ємність батареї робить WP36 ідеальним супутником у тривалих поїздках або в ситуаціях, коли доступ до зарядки обмежений. Отже, ви можете бути впевнені, що ваш смартфон буде готовий до використання в будь-який час, навіть у разі тривалого браку доступу до зарядки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання, Стереодинаміки, FM-радіо, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Слот для картки пам'яті |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Великий динамік |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 390 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Процесор | MT8788 |
| Графічний адаптер | Mali-G72 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, USB |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, WAP, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Push-To-Talk | Ні |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Час роботи у режимі очікування | 1400 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 2700 хв |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 15 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | AAC, AMR, MIDI, HE-AAC, MP3, FLAC, APE, WAV, WMA |
| Формати відео | Xvid, Flash Video, WMV, 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263 |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Відеовихід | Немає |
| TV-тюнер | Немає |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосове управління |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 13 + 2 Мп |
| Запис відео: | FullHD |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Ліхтарик, Альтиметр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.2 мм |
| Ширина | 80.7 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Вага | 394 г |
- Ціна: 7 349 ₴









