
Ulefone Armor Pad 5 Pro 12/512Gb 24200мАч 11" Android 15 NFC 5G IP69K Black
- Готово до відправки
- Код: 01625
20 399 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 7400X |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 206 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, GPRS, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, FLAC, AMR, AAC, MIDI, MP3 |
| Формати відео | MP4, MKV, MOV, 3GP |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 24200 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Водонепроникний корпус, Датчик Холла, Акселерометр, Сенсор відстані, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ударостійкий корпус, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 269.7 мм |
| Ширина | 179.5 мм |
| Товщина | 27.8 мм |
| Вага | 1600 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
- Ціна: 20 399 ₴




