
Lenovo Xiaoxin Pad 2025 6/128Gb 7040мАч 11" Android 15 Blue
- Готово до відправки
- Код: 01648
6 449 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 6300 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 274 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, FLAC, AAC, MP3, WAV |
| Формати відео | MP4, AVI, 3GP |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 11 годин |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Акселерометр, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 254.6 мм |
| Ширина | 166.2 мм |
| Товщина | 6.99 мм |
| Вага | 480 г |
- Ціна: 6 449 ₴

