
FOSSiBOT DT3 12/256Gb 21560мАч 10.4" Android 15 NFC 5G IP69K Blue
- Готово до відправки
- Код: 01661
13 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Синій |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Dimensity 7300 |
| Стан | Новий |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, NFC, Miracast, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | OGG, FLAC, AMR, AAC, MP3, WAV |
| Формати відео | MKV, MOV, 3GP, MP4, AVI |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 18 годин |
| Ємність акумулятору | 21560 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Датчик Холла, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 253.4 мм |
| Ширина | 163.25 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Вага | 1070 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 |
- Ціна: 13 699 ₴




