ВТОРОЙ В ПОДАРОК

Land Rover (KUH) T3 2.4'' 5000 mAh Black
- Немає в наявності
- Код: 00186
1 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Опис | |
| Модель | KUH T3 |
| Мережа | 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz |
| Sim Card | 2 SIM-Card 2 Standby |
| Unlock Phone | Yes |
| Design | Rugged Feature Phone |
| System | |
| CPU | Single Core |
| CPU Manufacturer | Spreadtrum |
| ROM | <2G |
| RAM | <128M |
| Card Extend | Yes, support external Micro SD/TF card up to 8 GB |
| Screen | |
| Display Size | 2.4 Inch |
| Display Resolution | 240*320 |
| General | |
| FM Radio | Yes,No need earphone plug in |
| Power Bank | Yes |
| Dual Flashlight | Yes |
| Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| Camera | 1 Camera |
| Vibration | Yes |
| Mp3/Mp4 | Yes |
| Language | English , French , Russian , Spanish , Portuguese , Italian , Greek |
| Battery | 15800mAh |
| Standby Time | Up to 150 Days |
| Weight | 220g |
| Size | 137*62*27.5 mm |
| Other Features | Alarm clock,Calendar,Calculator,GPRS,Message,Video Play,Big speaker,E-book,Recorder |
| Package included | 1 x Mobile Phone |
| 1 x Battery | |
| 1 x Charger (Logistics will automatically match the appropriate plug according to your needs) | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Land Rover |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 16 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS |
| Інтерфейси | USB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Ні |
| FM-радіо | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик |
- Ціна: 1 199 ₴










