
Blackview BV5800 MT6739 4 ядра 2 GB RAM 16 GB ROM 5,5" 18:9 відбиток пальців 5580 мА·год Quick Charge NFC 4G
- Немає в наявності
- Код: 00238
3 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Загальні | |
| Модель | BV5800 |
| процесор | MTK6357 4 ядра 32bit до 1,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | 2 GB |
| GPU | IMG 8XE 1PPC 420 мГц |
| Кількість SIM | Dual SIM |
| SIM типів | Micro SIM карти |
| OS Системи | Android 8,1 |
| Оперативна пам'ять Тип | LPDDR3 |
| Вбудована пам'ять Тип | EMMC |
| Вбудована пам'ять | 16 GB |
| Зовнішня пам'ять | TF-карта до 32 ГБ (не входить до комплекту) |
| Сенсор | G-сенсор, датчик освітленості, датчик наближення, гіроскоп, магнітний датчик, датчик жестів, компас, датчик відбитків пальців |
| Підтримка мови | Арабський, каталанський, чеський, данський, англійська, французька, французька, французька, німецька, хінді, угорська, іврит, індонезійська, японська, малайська, латишська, Норвезька, польська, російська, руссійська, сербська, іспанська, турецька, тайська, українська, в'єтнамський, простий китайський, традиційний китайський, литовський, слов'янський, Словинський |
| світло | RGB |
| Додаткові особливості | NFC, OTG, FM |
| Відбитка пальців | Ззаду |
| Тенета | |
| 4G | TDD-LTE 2300-2400 (B40) МГц FDD-LTE 800 (B20)/900 (B8)/1800 (B3)/2100 (B1)/2600 (B7) МГц |
| 3G | WCDMA 850 (B5)/900 (B8)/2100 (B1) МГц |
| 2G | GSM 850/900/1800/1900 МГц |
| Тип | WCDMA, GSM, FDD-LTE, TDD-LTE |
| WI-FI | 802.11a/b/g/n |
| Gps | Так, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | V4.0 |
| Дисплей | |
| Розмір екрана | 5,5 дюйма |
| Тип екрана | Ips, місткісний |
| Екран Колір | 16,7 М |
| Роздільна здатність | 1440x720 пікселів |
| Щільність пікселів | 385PPI |
| Стекло | Corning Gorilla Скло 3 |
| Ламінація | G + FF |
| Multi-Touch | 5 балів |
| Камера | |
| Камера Кількість | 3 |
| Фронтальна камера | 5.0MP |
| Передній ліхтар | Без |
| Ззаду Камера | 8.0MP + 0.3MP |
| Задній ліхтарик | Да |
| Діафрагма | Спереди: F2.4, Назад: F2.0, F2.8 |
| Записування відео | Да |
| Формат носія | |
| Аудіо | AAC, FLAC, APE |
| Відео | 3GP, MP4 MOV, MKV, |
| Зображення | PNG, BMP, GIF, JPEG |
| Під'єднання | |
| Порти | 2 слоти для карток Micro SIM 1 слот для карток TF 1 х Micro USB 1x3,5 мм порт для навушників |
| Батарея | |
| Батарея типів | Літієво-полімерна батарея |
| Місткість | 5580 мАч |
| Quick Charge | Да |
| Заряджання Потужність | 5 В 2 A |
| Розміри та Вага | |
| Розмір | 162*81,1*13,4 мм |
| Вага | 253 г |
| Комплект | |
| Комплект | 1 х телефон 1 х Наушники 1 х Інструкція користувача 1 х OTG кабель 1 x Екран протектор 1 х USB кабель 1 х адаптер живлення штепсельної вилки ЄС |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 1.3 |
- Ціна: 3 299 ₴







