
Blackview BV9500 IP68 18:9 5,7" Android 8,1 MT6763T Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 10000 мАч NFC 4G 16.0MP OTG
- Немає в наявності
- Код: 00254
6 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Загальні | |
| Модель | BV9500 |
| Центральний процесор (ЦП) | MT6763T 8xCortex-A53, 2,5 ГГц |
| GPU | ARM Mali-G71-MP2 770 мГц |
| Кількість SIM | Dual SIM |
| SIM типів | Micro SIM карти |
| OS Системи | Android 8,1 |
| Оперативна пам'ять Тип | LPDDR3 |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять Тип | EMMC |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Зовнішня пам'ять | TF-карта до 128 ГБ (не входить до комплекту) |
| Сенсор | G-сенсор, датчик освітленості, датчик наближення, гіроскоп, магнітний датчик, датчик жестів, компас, датчик відбитків пальців |
| Підтримка мови | Арабський, каталанський, чеський, данський, англійська, французька, французька, французька, німецька, хінді, угорська, іврит, індонезійська, японська, малайська, латишська, Норвезька, польська, російська, руссійська, сербська, іспанська, турецька, тайська, українська, в'єтнамський, простий китайський, традиційний китайський, литовський, слов'янський, Словинський |
| Дихання світло | RGB сигнальні вогні |
| Додаткові особливості | FOTA, OTG, FM, Бездротова зарядка, NFC |
| Відбитків пальців | Ззаду прес відбитків пальців |
| Тенета | |
| Тип | WCDMA, GSM, FDD-LTE, TDD-LTE, TD-SCDMA, |
| Смуги 2G | GSM 850/900/1800/1900 МГц |
| 3g смуги | WCDMA B1/2/4/5/8/34/39 |
| 4G смуги | FDD-LTE B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/34/38/39 /40/41/BC0/BC1 |
| WI-FI | 802.11a/b/g/n |
| Gps | Так, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | V4.2 |
| Дисплей | |
| Розмір екрана | 5,7 дюймів |
| Тип екрана | FHD ips |
| Екран Колір | 16,7 М |
| Роздільна здатність | 1920x1080 пікселів |
| Щільність пікселів | 425PPI |
| Стекло | Corning Gorilla Скло 5 |
| Ламінація | G + FF |
| Multi-Touch | 5 балів |
| Камера | |
| Камера Кількість | 3 |
| Фронтальна камера | 13.0MP |
| Передній ліхтар | Без |
| Ззаду Камера | 16MP + 0.3MP |
| Задній ліхтарик | Да |
| Камера Функція | BSI |
| Діафрагма | Спереди: F2.2, Назад: F2.0, F2.0 |
| Записування відео | Да |
| Формат носія | |
| Аудіо | AAC, FLAC, APE |
| Відео | 3GP, MP4 MOV, MKV, |
| Зображення | PNG, BMP, GIF, JPEG |
| Під'єднання | |
| Порти | 1 слот для карток TF 1x3,5 мм порт для навушників 2 слоти для карток Micro SIM 1 x Тип C |
| Батарея | |
| Батарея типів | Літій-полімерний Батарея |
| Місткість | 10000 мА·год |
| QC | Да |
| Заряджання Потужність | 12/9 V 2 A |
| Розміри та Вага | |
| Розмір | 165*81,8*18,7 мм |
| Вага | 365 г |
| Посилання містить | |
| Посилка вміст |
1 х телефон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 2.7 |
- Ціна: 6 299 ₴







