
Blackview BV6800 Pro 5,7" FHD 18:9 IP68 Android 8,0 MT6750T 8 zдер 4 GB RAM 64 GB ROM 6580 мАч NFC 16.0MP
- Немає в наявності
- Код: 00417
4 899 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Загальні | |
| Модель | BV6800 Pro |
| Центральний блок обробки (ЦП) | MTK6750T Восьмиядерний до 1,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | 4 GB |
| Графічний процесор | Рука Mali-T860-MP2 650 МГц |
| Дві SIM карти Кількість | Дві сім-карти |
| Sim-типи | Нано Сім-карти |
| OS Системи | Android 8,0 |
| Вбудована пам'ять | 64 GB |
| Зовнішня пам'ять | Tf-карта до 128 GB |
| Сенсор | G-сенсор, датчик освітленості, датчик наближення, гіроскоп, магнітний датчик, датчик жеста, компас, датчик відбитків пальців |
| Підтримка мови | Арабський, болгарський, каталанський, хорватський, голландський, чеський, данський, англійська, французька, фінська, фінська, філіппінська, біла, іврит, індонезійська, японська, кхмер, малайська, латунська, норвезька, португальська, польська, російська, Румунський, серб, шведський, іспанський, турецький, тайський, український, В'єтнамський, простий китайський, традиційний китайський, естонський, литовський, словецький, словенський |
| Додаткові особливості | Бездротова зарядка, NFC, OTG, розпізнавання обличчя |
| Відбитків пальців | Задененавасті |
| Мережа | |
| 4G | (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| 3G | WCDMA 900/2100 МГц |
| 2G | GSM 850/900/1800/1900 МГц |
| Тип | WCDMA, GSM FDD-LTE |
| WI-FI | 802.11a/b/g/n |
| Gps | Так A-GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | V4.1 |
| Дисплей | |
| Розмір екрана | 5,7 дюймів |
| Тип екрана | Ips, місткісний сенсорний екран |
| Роздільна здатність | 2160x1080 пікселів |
| Стекло | Передавання даних, елемент з'єднання автоматизованої системи керування виробництвом, Грануляція, Gorrila Скло 3 |
| Мультисенсорний екран | Багатоточковий |
| Камера | |
| Камера Кількість | Подвійне скло |
| Фронтальна камера | 8.0MP |
| Задня Камера | 16.0MP |
| Задній ліхтар | Да |
| Записування відео | Да |
| Під'єднання | |
| Порти | 1 x Тип C 2 x Nano sim-карти або (1 х Nano sim-карти + 1 х TF карти) слоти |
| Батарея | |
| Місткість | 6580 мА-год |
| Час роботи в розмовному режимі | 50 годин |
| Розміри та Вага | |
| Розмір | 162,2*81*14,8 мм |
| Вага | 170 г |
| Комплект | |
| Комплект | Телефон — 1 шт. навушники — 1 шт.; USB-кабель — 1 шт. адаптер живлення з вилкою європейського стандарту — 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 1.5 |
- Ціна: 4 899 ₴










