Топ продаж

Doogee S68 Pro 5.9" 6GB RAM 128GB ROM 6300мАч 21MP NFC IP68 Android 9 Yellow
- Немає в наявності
- Код: 00552
6 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 4.0 |
| Колір | Жовтий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 21 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Диктофон |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 164 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Вага | 301 г |
- Ціна: 6 999 ₴










