
Ulefone Armor X7 5.0" 2GB RAM 16GB ROM 4000мАч 13MP NFC IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00556
3 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Модель процесора: | Helio A22 (MT6761) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Графічний адаптер | IMG PowerVR GE8300 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, micro USB, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.9 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Вага | 234 г |
- Ціна: 3 999 ₴










