
Oukitel WP6
- Немає в наявності
- Код: 00576
6 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Характеристики | |
| Зв'язок | |
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Формат SIM-карти: | Nano-SIM |
| Тип слоту: | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку: | 2G: GSM 850/900/1800/1900 МГц 3G: WCDMA 900/2100 МГц 4G: LTE: 800/1800/2100/2600 |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 6.3" |
| Роздільна здатність екрану: | 2340x1080 |
| Кількість кольорів: | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів: | 293 ppi |
| Тип дисплея: | IPS |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Процесор | |
| Процесор: | Helio P70 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процесора: | 2.1 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G72 MP3 |
| Пам'ять | |
| Внутрішня пам'ять: | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять: | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті: | Є |
| Підтримка карт пам'яті: | microSD до 512 Гб |
| Камера | |
| Камера: | 48 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма: | f/2.0 |
| Запис відео: | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація: | Немає |
| Фокусування: | Автоматична |
| Спалах основної камери: | Є |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери: | Немає |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Android 10 |
| Бездротові технології | |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth: | 5.0 |
| NFC: | Немає |
| Бездротова зарядка: | Немає |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Немає |
| Функція рації: | Немає |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейси підключення: | microUSB, Аудіо 3,5 |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу: | Метал і пластик, Резина |
| Стандарт захисту: | |
| IP68 | |
| Захист корпусу: | Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Технології: | Сканер відбитків пальців, Сканер особи, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Барометр, Компас |
| Колір: | Чорний з сріблястим |
| Акумулятор | |
| Ємність акумулятора: | 10000 mAh |
| Швидка зарядка: | Є |
| Особливості швидкої зарядки: | 18.0 W |
| Габарити і комплектація | |
| Розміри: | 172x85x13 мм |
| Вага, г: | 300 г |
| Комплектація: | Акумуляторна батарея Керівництво Зарядний пристрій OTG Кабель Кабель для синхронізації Викрутка для задньої кришки Телефон |
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Модем | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 174 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Вага | 375 г |
- Ціна: 6 599 ₴








