
Blackview BV6900 5.84" 4GB RAM 64GB ROM 16MP IP68 4G 5580mAh Android 9.0 Black
- Немає в наявності
- Код: 00582
4 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Характеристики | |
|
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карток: | 2 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
|
Екран |
|
| Діагональ екрана: | 5.84" |
| Роздільна здатність екрана: | 2280x1080 |
| Кількість кольорів: | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів: | 431 ppi |
| Тип дисплея: | IPS |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 5 |
|
Процесор |
|
| Процесор: | MediaTek Helio P25 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процеcсора: | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-T880 |
|
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять: | 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті: | Є |
| Підтримка карт пам'яті: | microSD до 64 Гб |
|
Камера |
|
| Камера: | 16 Мп + 8 Мп + 0.3 Мп + 0.3 Мп |
| Діафрагма: | f/2.0 |
| Записування відео: | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація: | Немає |
| Фокусування: | Автоматична |
| Спалах основної камери: | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| f/2.0 | |
| Спалах фронтальної камери: | Є |
|
Операційна система |
|
| Операційна система: | Android 9.0 (P) |
|
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Bluetooth: | 4.0 |
| NFC: | Є |
| Бездротове заряджання: | Є |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Є |
| Функція рації: | Немає |
|
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання: | USB Type-C |
|
Корпус |
|
| Матеріал корпусу: | Метал і пластик |
| Стандарт захисту: | IP68 |
| Захист корпусу: | Водозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Технології: | Сканер відбитка пальців, Гіроскоп, Датчик наближення, Датчик освітлення, Барометр, Компас |
| Додатково: | IP69K |
| MIL-STD-810G | |
| Ліхтарик | |
| Вимірювання звуку | |
| Цвет: | Чорний |
|
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора: | 5580 mAh |
| Швидке заряджання: | Немає |
| Час роботи в режимі розмови: | До 7 годин |
| Час роботи в режимі очікування: | До 600 годин |
|
Габарити та комплектація |
|
| Розміри: | 81.4 x 164.45 x 15 мм |
| Вага, г: | 284 г |
| Комплектація | Смартфон |
| Зарядний пристрій | |
| Інструкція | |
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Виробник | Blackview |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Діагональ екрану | 5.84 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.4 мм |
| Висота | 164.65 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 284 г |
- Ціна: 4 699 ₴










