
Blackview BV6600 5.7" IP68 4GB RAM 64GB ROM 4G 16MP NFC 8580мАч Android10 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00619
6 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 282 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Модем | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.2 мм |
| Висота | 159.6 мм |
| Товщина | 12.8 мм |
| Вага | 230 г |
- Ціна: 6 099 ₴





