
Oukitel F150 B2021 5.86" IP68 6GB RAM 64GB ROM 8000мАч 4G NFC Android10 Sahara
- Немає в наявності
- Код: 00647
5 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Захищений смартфон F150 B2021 Black — ідеал у всьому.
F150 — це бренд, який утворилася лише наприкінці 2020 року. Їхня перша модель F150 B2021 Black є прекрасно продуманим захищеним смартфоном, який, перебуваючи в бюджетному ціновому сегменті, дає і чудовий захист, і швидкодія системи. Краш тест F150 B2021 показав, що цей ґаджет реально може долати дуже серйозні перешкоди: занурюватися у воду, падати на асфальт, переносити сильні перепади температур.
Оснастилі смартфон F150 B2021 процесором Helio G25, який чудово замінив наявні вже A22 і A25, що ми часто могли бачити в подібних смартфонах. Тут уже є чудовий потенціал для продуктивної роботи в іграх, для швидкодії системи на високому рівні та багатьох інших завдань. Процесор працює на частоті 2 ГГц, чого йому вистачає, щоб забезпечити Вас достатнім рівнем комфорту в роботі. Акумулятор водночас ємністю 8000 мА·год — ідеальний варіант, з яким автономність буде на високому рівні, водночас за габаритами смартфон не є найбільшим.
З огляду на те, що встановлено 6 Гб оперативної та 64 Гб постійної пам'яті, смартфон є лідером свого цінового сегмента за цими показниками. Ніхто не зможе показати результат більше за ці гроші, тут F150 B2021 Black повний домінант. А тепер головний кілер-фіч: у смартфоні передбачено 2 слоти для сім-карток і окремий слот для карти пам'яті, а це вже дуже зручно!
Встановлюється в смартфон дисплей діагоналлю 5.86 Дм і з роздільною здатністю 1520х720 пікселів, водночас багато експертів у світі смартфонів говорять, що це один із найприємніших за кольором екранів на ринку! Камер же цілих 4, основна на 13 Мп, решта по 2 Мп кожна. Перевага смартфона в режимі підводного знімання, у записі відео зі стабілізацією, а також у великому виборі режимів знімання, що для бюджетного ґаджета раніше було немислимо. Це дійсно проривний захищений смартфон, який дасть Вам дуже багато!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 105 000 |
| Операційна система | Android 10 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.86 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1520 x 720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G25 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 13 + 2 + 2 + 2 Мп |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Power Bank, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 158 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 315 г |
- Ціна: 5 399 ₴










