
Cubot KingKong 5 Pro 6.088" 4GB RAM 64GB ROM 8000мАч 48MP 4G IP68 IP69K Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00675
6 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 105 000 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.088 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Модель процесора: | Helio P22 (MT6762D) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 30fps |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 25 Мп |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Голосові функції | Голосова пошта, Голосове управління, Голосовий набір |
| Запис відео | FullHD, 30 FPS |
| Кількість мегапікселів камери: | 48 + 5 + 0.3 Мп |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.4 мм |
| Висота | 165.75 мм |
| Товщина | 18.75 мм |
| Вага | 308.8 г |
- Ціна: 6 599 ₴










